O NASZEJ SIECI
OFERTA I KONTAKT
LOGOWANIE
KOMUNIKATY
PRZYDATNE LINKI
 
 
 
          Głównym obszarem działania sieci jest centrum miasta Gdyni. W znacznej większości nasza sieć oferuje przyłącza do internetu posiadające parametry potrzebne dla pracy w domu i małej firmie, jednak dzięki wydajnemu łączu światłowodowemu możemy dostosować wymaganą przepustowość i parametry łącza do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników.              
           Posiadamy także możliwość zestawienia łączy radiowych w budynkach nie spełniających warunków technicznych pozwalających na doprowadzenie linii przewodowej. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość wykonania przyłączy dla firm i instytucji na terenie całego Trójmiasta. Ceny za niestandardowe łącza dostępowe są ustalane na bardzo atrakcyjnym poziomie, z możliwością indywidualnej negocjacji przy zakupie większych przepustowości.
           Umowy z użytkownikami zawieramy na rok, po upływie którego ceny za dostęp do naszej sieci nie wzrastają. W odróżnieniu od wielu wiodących operatorów nie używamy jakiegokolwiek limitowania przesyłanych danych.
           Infrastruktura informatyczna sieci została opracowana w oparciu o system operacyjny LINUX, a także o autorskie rozwiązania zapewniające wysokie bezpieczeństwo i niezawodność pracy zastosowanych urządzeń transmisyjnych.
           W ramach naszej działalności oferujemy również darmowe usługi doradztwa informatycznego, a także na preferencyjnych warunkach cenowych serwis komputerowy dla użytkowników indywidualnych, firm i instytucji.
 
 
KONTAKT:
 
Sprawy związane z przyłączeniem do naszej sieci, zgłoszeniem awarii lub płatnościami:
Borys Semenowicz
0-507-104-473
e-mail: bs_pl@wp.pl
 
Sprawy związane z doradztwem informatycznym i serwisem:
Maciej Mokros
0-502-900-411
e-mail: maciekgd@priv.ckp.pl
 
 
 
 
 
 
 

[ strona główna ] [ o naszej sieci ] [ oferta i kontakt ] [ logowanie ] [ komunikaty ] [ przydatne linki ] [ webmaster ]
 
©2006 M&M Electronic